Bu sayfayı yazdır
Salı, 25 Ekim 2011 03:21

Muğlaspor Bayrampaşa

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Spor Toto 3.lig 3.grup 6. hafta mücadelesinde deplasmanda Muğlaspor ile karşı karşıya geliyoruz.Son maçlarda baskılı ve mücadeleci oyun ortSpor Toto 3.lig 3.grup 6. hafta mücadelesinde deplasmanda Muğlaspor ile karşı karşıya geliyoruz.

Son maçlarda baskılı ve mücadeleci oyun ortaya koymasına rağmen mutlak pozisyonlardan yararlanamadığı için ilk galibiyetini geçtiğimiz hafta alan takımımızda bu hafta forvet hattında oynayan Kubilay ve Ziya kırmızı kart cezaları sebebiyle yer alamayacaklar. 7 puanla 5.sırada bulunan rakibi karşısında zorlu bir maça çıkacak olan takımımızın haftalardır üstüne katarak sergilediği iyi futbolu devam ettireceğine inanıyoruz.

Forvet eksikliği sebebiyle 1-0 olsun bizim olsun düşüncesinde olduğumuz bu maçtan alınacak bir galibiyetin büyük kazanç olacağını biliyor ve takımımıza bu zorlu mücadelede başarılar diliyoruz.aya koymasına rağmen mutlak pozisyonlardan yararlanamadığı için ilk galibiyetini geçtiğimiz hafta alan takımımızda bu hafta forvet hattında oynayan Kubilay ve Ziya kırmızı kart cezaları sebebiyle yer alamayacaklar. 7 puanla 5.sırada bulunan rakibi karşısında zorlu bir maça çıkacak olan takımımızın haftalardır üstüne katarak sergilediği iyi futbolu devam ettireceğine inanıyoruz.

Forvet eksikliği sebebiyle 1-0 olsun bizim olsun düşüncesinde olduğumuz bu maçtan alınacak bir galibiyetin büyük kazanç olacağını biliyor ve takımımıza bu zorlu mücadelede başarılar diliyoruz.

Okunma 2286 defa
Bayrampaşa Spor Kulübü

1942 yılında Sağmalcılar'da, Sağmalcılar Gençlik Spor Kulübü olarak kurulan kulüp, 23.08.1959 tarihinde yaptıkları kongrede ismini Semt'in adı değiştiğinden dolayı Bayrampaşa Gençlik Spor Kulübü olarak değiştirmiştir.

www.bayrampasaspor.org.tr

Son Ekledikleri: Bayrampaşa Spor Kulübü

Benzer Öğeler (etikete göre)